Poza czas i przestrzeń- blog z moimi sentencjami po polsku, angielsku, niemeicku i rosyjsku. W przypadku j. niemieckiego i rosyjskiego korzystam z pomocy znajomych, które mi podsyłają tłumaczenia w miarę na bieżąco.

Blog podróżniczy- a właściwie drobne refleksje z podróży slużbowych, w trakcie których zawsze jest okazja do zobaczenia czegoś nowego i nabycia jakichś ciekawych doświadczeń.

Krótkie historie- blog z moimi opowiadaniami po polsku i niemiecku. Niektóre opowiadania po angielsku. W zasadzie są to tylko 'próbki handlowe'. Kilka opowiadań zostało opublikwoane, żeby czytelnicy mogli zobaczyć, czy warto kupić książkę. Od czasu do czasu pojawia się nowe opowiadanie- wtedy czekam na opinie i uwagi, które uwzględniami przy opracowywaniu nowych pomysłów.

Filmowo- blog z recenzjami filmowymi. Piszę tylko o filmach, które według mnie są warte zobaczenia z jakiegoś powodu.

 

 Oprócz tego na Facebooku prowadzę strony:

Pedagogika- z ciekawostkami psychologiczno- pedagogicznymi

Pedagogika dla nauczycieli- z ciekawostkami dla nauczycieli języków obcych

Conferences/ konferencje- z ogłoszeniami o konferencjach naukowych i szkoleniowych

Edukacja Dorosłych i Marketing Społeczny- dla studentów i absolwentów andragogiki

English for friends- strona z ciekawostkami dla uczących się j. angielskiego

oraz grupę

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Wrocławskim- grupa zamknięta, do której należą członkowie, przyjaciele i sympatycy wirtualni mojego UTW. Żeby zostać członkiem trzeba poprosić przez facebooka o przyjęcie do grupy i najlepiej napisać mi dlaczego ktoś chce należeć.